Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad, Novo Naselje - 50m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,472 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001960
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2472.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se stan površine 50 m2 na Novom Naselju. Blizina škole, vrtića, higijenskog, marketa, odlična lokacija pogodna za porodično stanovanje. Takođe, dobra povezanost gradskim autobuskim linijama. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijskim delom i kuhinjom sa izlazom na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. III sprat u zgradi bez lifta. Moguća kupovina putem kredita za mlade. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Jednoiposoban stan, Nova Detelinara ID#8357…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2

116,800 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2.…

  • Soba: 2.0
  • 2,336 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

127,700 €

Grbavica-Danila Kiša…

  • Soba: 2.5
  • 2,164 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

120,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110…

  • Soba: 2.5
  • 2,105 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad, Detelinara, Noviji duplex

117,800 €

Novi Sad, Detelinara, Noviji duplex u mirnom kraju…

  • Soba: 3.0
  • 1,900 €/m2
  • 62 m2