Novi Sad - Centar

Centar, 24m2. Jednosoban renoviran stan!

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,502 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

84,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003595
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 84,050 €
  • Cena po m2 : 3502.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/1

Centar Novi Sad, odlična ponuda. Jednosoban stan u strogom centru grada. Stan je klasičan, sadrži predsoblje, kupatilo i sobu sa kuhinjom. Uknjižen bez tereta, ima centralno grejanje. Kompletno je renoviran, poda do plafona kvalitetnim materijalima, granitna keramika, roletne na taster, parket hrastov... Odličan kao investicija za izdavanje, kancelariju, stanovanje. Ima malu baštu sa garniturom za sedenje. Mali troškovi . 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Centar

92,000 €

Novi Sad, strogi centar - Kompletno nameštena garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,172 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Podbara

88,580 €

Novi Sad, Podbara - Jednoiposoban stan 35 m2 za kredit za mlade …

  • Soba: 1.5
  • 2,531 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,000 €

Svetla, lepa garsonjera-30 m2-065/3858-888…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Grbavica

92,700 €

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog r…

  • Soba: 1.0
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2