Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji 35m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,711 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

94,870 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003779
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 94,870 €
  • Cena po m2 : 2710.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji na Telepu. Nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa i hodnik. Podno grejanje na gas gde svaki stan poseduje svoj kotao. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Rok završetka je planiran za kraj 2026. godine. Za gledanje i više informacija pozvati: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,000 €

Novi Sad - Bulevar Patrijaha Pavla ,novogradnja,objekat iz 2016.godine.U maloj kvadraturi,odlično rešen pros…

  • Soba: 1.5
  • 2,969 €/m2
  • 32 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

98,470 €

MODERAN DVOSOBAN STAN – Mišeluk – Pogled koji osvaja! …

  • Soba: 2.0
  • 2,462 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

91,080 €

FANTASTIČAN POGLED – Dvosoban stan na Mišeluku (37m²) …

  • Soba: 2.0
  • 2,462 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

99,570 €

Podbara-Lepa Garsonjera 27 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,688 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Fenomenalna garsonjera u blizini keja-moguća kupovina putem kredita za mlade…

  • Soba: 0.5
  • 3,197 €/m2
  • 29 m2