Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica - Četvorosaoban stan sa pogledom na Novi Sad 92m2 + GRATIS parking mesto

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,060 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

281,490 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003755
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 281,490 €
  • Cena po m2 : 3059.67 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se nov, useljiv stan površine 92m2 sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav. Blizina budućeg mosta, na manje od 5 min vožnje do Novog Sada. Osim predivnog pogleda, ovu lokaciju odlikuju mir, čist vazduh i lepo okruženje. Nalazi se na I spratu objekta. Sadrži sledeće prostorije: Dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila od kojih je jedno sklopu master spavaće sobe, velika terasa i hodnik. u Pored jednog gratis parking mesta, postoji mogućnost kupovine dodatnog parking mesta sa punjačem za električna vozila. Objekat je opremljen video nadzorom, otključavanje zgrade na sistem za prepoznavanje lica. Podno grejanje na toplotne pumpe gde svaki stan ima sopstvenu pumpu. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Za više informacija i gledanje, pozovite 0693831006 - Ivana. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

274,400 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,951 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Sajmište

278,000 €

Fenomenalna ponuda! – jedinstven šestosoban stan 119 m², Novi Sad (Bulevar Oslobođenja – Sajam) Retko dostupna nekretnina na tržištu – sta…

  • Soba: 6.0
  • 2,336 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Centar

291,000 €

PRODAJE SE SALONSKI STAN U SRCU NOVOG SADA. IZUZETNA PRILIKA. UKNJIŽENO ID#10818…

  • Soba: 3.0
  • 3,000 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Novi Sad, Telep - Nov neuseljavan, komforan, četvorosoban stan, povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,530 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Detelinara

278,000 €

Moderan i prostran porodični stan u novoj zgradi…

  • Soba: 3.5
  • 3,475 €/m2
  • 80 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

278,100 €

Penthouse, novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10330…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 100 m2