Novi Sad - Kamenjar

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,216 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

99,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003339
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 99,700 €
  • Cena po m2 : 2215.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kamenjar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/2

Moderna stambena zajednica, sa malim brojem stanova na odličnoj lokaciji u urbanoj sredini ali i mirnoj ulici sa dosta zelenila. U blizini su sportski tereni, Dom zdravlja, vrtić, kao i sav ostali komercijalan sadržaj. Obezbeđen parking za stanare i nenaplaćuje se. Stanovi su komforni i sa dovoljno prirodne svetlosti. Na raspolaganju su Vam stanovi ulične ili dvorišne orijentacije, na prvom ili drugom spratu. Završetak/useljenje oktobar 2026. U oglašenu cenu su uračunati pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije ili gledanje stana pozvati na broj 0621701819. U nastavku oglasa pročitajte neke od specifikacija: Grejanje je na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan) Šestokomorna stolarija nemačkog profila. Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta. Staklene ograde na balkonima Tarkett parket 14mm troslojni sa kraljevskom lajsnom 6cm Geberit skriveni vodokotlic,bojler 80L Gorenje Demit fasada 10cm izolacija Betonska krovna ploča 20cm + izolacija u krovu staklena vuna 20cm

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

90,000 €

Prodajemo odličan renoviran dvorišni stan na Podbari. Stan je predivno sređen i pun potencijala, obzirom da ima mogućnost ulaza sa ulice, što …

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

94,825 €

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 1.5
  • 2,495 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

98,360 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Prizemlju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,287 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2