Novi Sad - Kamenjar

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,216 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

99,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003338
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 99,700 €
  • Cena po m2 : 2215.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kamenjar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

Moderna stambena zajednica, sa malim brojem stanova na odličnoj lokaciji u urbanoj sredini ali i mirnoj ulici sa dosta zelenila. U blizini su sportski tereni, Dom zdravlja, vrtić, kao i sav ostali komercijalan sadržaj. Obezbeđen parking za stanare i nenaplaćuje se. Stanovi su komforni i sa dovoljno prirodne svetlosti. Na raspolaganju su Vam stanovi ulične ili dvorišne orijentacije, na prvom ili drugom spratu. Završetak/useljenje oktobar 2026. U oglašenu cenu su uračunati pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije ili gledanje stana pozvati na broj 0621701819. U nastavku oglasa pročitajte neke od specifikacija: Grejanje je na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan) Šestokomorna stolarija nemačkog profila. Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta. Staklene ograde na balkonima Tarkett parket 14mm troslojni sa kraljevskom lajsnom 6cm Geberit skriveni vodokotlic,bojler 80L Gorenje Demit fasada 10cm izolacija Betonska krovna ploča 20cm + izolacija u krovu staklena vuna 20cm

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

103,000 €

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sa…

  • Soba: 2.5
  • 1,807 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar

108,150 €

Na prodaju lepa i komforna garsonjera od 29m² na Bulevaru. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj zgradi na top lokaciji. Prodaje …

  • Soba: 0.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Sajmište

103,000 €

Na prodaju funkcionalan 1.5 stan na atraktivnoj lokaciji Sajam. Nalazi se na 4. spratu, uredne zgrade sa liftom. Stan je…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

104,600 €

Telep- Jednoiposoban stan 38 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,753 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

104,260 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 37 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

99,000 €

Dvosoban stan na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan je površine 64m2, i nalazi se u potkrovlju sta…

  • Soba: 2.0
  • 1,547 €/m2
  • 64 m2