Novi Sad - Adice

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,216 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

99,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003334
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 99,700 €
  • Cena po m2 : 2215.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/2

Moderna stambena zajednica, sa malim brojem stanova na odličnoj lokaciji u urbanoj sredini ali i mirnoj ulici sa dosta zelenila. U blizini su sportski tereni, Dom zdravlja, vrtić, kao i sav ostali komercijalan sadržaj. Obezbeđen parking za stanare i nenaplaćuje se. Stanovi su komforni i sa dovoljno prirodne svetlosti. Na raspolaganju su Vam stanovi ulične ili dvorišne orijentacije, na prvom ili drugom spratu. Završetak/useljenje oktobar 2026. U oglašenu cenu su uračunati pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije ili gledanje stana pozvati na broj 0621701819. U nastavku oglasa pročitajte neke od specifikacija: Grejanje je na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan) Šestokomorna stolarija nemačkog profila. Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta. Staklene ograde na balkonima Tarkett parket 14mm troslojni sa kraljevskom lajsnom 6cm Geberit skriveni vodokotlic,bojler 80L Gorenje Demit fasada 10cm izolacija Betonska krovna ploča 20cm + izolacija u krovu staklena vuna 20cm

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

100,000 €

TELEP-JEDNOIPOSOBAN-36M2-MOŽE KREDIT ZA MLADE ID#11151…

  • Soba: 1.5
  • 2,778 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

104,980 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 38 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

106,590 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,805 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

95,000 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na početku Adica. U pitanju je projekat izgradnje zgrade izvrsnog arhitekturskog dizajn…

  • Soba: 1.5
  • 2,436 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Sajmište

93,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

109,200 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 40 m2