Novi Sad - Adice

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,216 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

99,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003333
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 99,700 €
  • Cena po m2 : 2215.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

Moderna stambena zajednica, sa malim brojem stanova na odličnoj lokaciji u urbanoj sredini ali i mirnoj ulici sa dosta zelenila. U blizini su sportski tereni, Dom zdravlja, vrtić, kao i sav ostali komercijalan sadržaj. Obezbeđen parking za stanare i nenaplaćuje se. Stanovi su komforni i sa dovoljno prirodne svetlosti. Na raspolaganju su Vam stanovi ulične ili dvorišne orijentacije, na prvom ili drugom spratu. Završetak/useljenje oktobar 2026. U oglašenu cenu su uračunati pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije ili gledanje stana pozvati na broj 0621701819. U nastavku oglasa pročitajte neke od specifikacija: Grejanje je na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan) Šestokomorna stolarija nemačkog profila. Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta. Staklene ograde na balkonima Tarkett parket 14mm troslojni sa kraljevskom lajsnom 6cm Geberit skriveni vodokotlic,bojler 80L Gorenje Demit fasada 10cm izolacija Betonska krovna ploča 20cm + izolacija u krovu staklena vuna 20cm

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

93,000 €

JEDNOIPOSOBAN NA TOP LOKACIJI - GRBAVICA ID#11886…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

Novi Sad, Adice - Nov, neuseljavan stan odličan za život ili izdavanje, 42,15 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,357 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Telep, 35m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad, Detelinara, kompletno opr

96,000 €

Novi Sad, Detelinara, kompletno opremljena garsonjera sa zakupcem…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Klisa

98,800 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,245 €/m2
  • 44 m2