Novi Sad - Adice

Urbana vila, dvoiposoban, u blizini Bul.P.Pavla

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,437 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

104,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002899
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 104,800 €
  • Cena po m2 : 2437.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Na samoj granici sa Telepom, u blizini Bulevara Patrijarha Pavla, smeštena je zgrada sa malim brojem stanova, spratnosti pr+1+pk. Odličan kvalitet gradnje i opreme, modernog izgleda, sa portalima velikih profila. Grejanje na toplotne pumpe. Pored redovnih jednoiposobnih stanova od 38m2 i 41m2, manjeg dvoiposobnog stana od 42m2, na različitim etažama i orijentisanosti, dostupni su i garaža-stanovi od 26m2 do 31m2, takođe jednoiposobni.. Završetak gradnje jun 2026.godine. Izražena cena je sa pdv-om i agencijskom nadoknadom. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

99,000 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,063 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Klisa

113,300 €

Prodajemo odličan trosoban stan u urbanoj vili na Klisi. Ovaj prostran stan nalazi se u potkrovlju porodične vile sa zajedničkim ulazom i dvori…

  • Soba: 3.0
  • 1,596 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Klisa

97,315 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,212 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Satelit

113,300 €

Novi Sad - Satelit Na prodaju dvosoban stan od 50m2 u izvornom stanju. Uknjižen 1/1, moguća je kupovina na kredit. Kontakt - 063446559 Šifra - 103…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

110,000 €

SAJAM 1.5 stan, 38m2* prazan* ID#10894…

  • Soba: 1.5
  • 2,895 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

Na prodaju – kompletno renoviran jednoiposoban stan od 38 m², Novi Sad (Telep – Adice) Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i moderno uređen…

  • Soba: 1.5
  • 2,605 €/m2
  • 38 m2