Novi Sad - Adice

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,437 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

99,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002897
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 99,900 €
  • Cena po m2 : 2436.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

Na samoj granici sa Telepom, u blizini Bulevara Patrijarha Pavla, smeštena je zgrada sa malim brojem stanova, spratnosti pr+1+pk. Odličan kvalitet gradnje i opreme, modernog izgleda, sa portalima velikih profila. Grejanje na toplotne pumpe. Pored redovnih jednoiposobnih stanova od 38m2 i 41m2, manjeg dvoiposobnog stana od 49m2, na različitim etažama i orijentisanosti, dostupni su i garaža-stanovi od 26m2 do 31m2, takođe jednoiposobni.. Završetak gradnje jun 2026.godine. Izražena cena je sa pdv-om i agencijskom nadoknadom. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

101,100 €

Severni Telep-Lepa Garsonjerta 33 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,064 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

93,200 €

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!…

  • Soba: 0.5
  • 3,214 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

109,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,038 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Veternk

98,310 €

Veternik-Jednoiposoban stan 41 m2 na Prvom spratu u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,398 €/m2
  • 41 m2