Novi Sad - Adice

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,495 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

94,825 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002901
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 94,825 €
  • Cena po m2 : 2495.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

Na samoj granici sa Telepom, u blizini Bulevara Patrijarha Pavla, smeštena je zgrada sa malim brojem stanova, spratnosti pr+1+pk. Odličan kvalitet gradnje i opreme, modernog izgleda, sa portalima velikih profila. Grejanje na toplotne pumpe. Pored redovnih jednoiposobnih stanova od 38m2 i 41m2, manjeg dvoiposobnog stana od 49m2, na različitim etažama i orijentisanosti, dostupni su i garaža-stanovi od 26m2 do 31m2, takođe jednoiposobni.. Završetak gradnje jun 2026.godine. Izražena cena je sa pdv-om i agencijskom nadoknadom. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

92,700 €

Fenomenalna garsonjera u blizini keja-moguća kupovina putem kredita za mlade…

  • Soba: 0.5
  • 3,197 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Prodaje se nov stan na Adicama – uknjiženo, useljivo odmah, parking uključen!…

  • Soba: 2.0
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

103,000 €

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Novoj Detelinari. U blizini se nalazi pijaca, vrtić, mnogobrojni marketi, kao i restorani i kafići, a do Žel…

  • Soba: 1.0
  • 3,552 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

97,400 €

Novi Sad, Telep. GARSONJERA - NOVO - USELJIVO DO KRAJA GODINE. Garsonjera se nalazi u novoj zgradi, useljivoj do kraja 2025.godine. Pozicionirana je n…

  • Soba: 0.5
  • 3,142 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,000 €

Novi Sad - Bulevar Patrijaha Pavla ,novogradnja,objekat iz 2016.godine.U maloj kvadraturi,odlično rešen pros…

  • Soba: 1.5
  • 2,969 €/m2
  • 32 m2