Novi Sad - Telep

Telep, 94m2. Troiposoban dupleks sa parking mestom.

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,838 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

266,770 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003750
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 266,770 €
  • Cena po m2 : 2837.98 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Predstavljamo Vam dupleks stan (94 m² korisne površine) na Telepu, idealan za porodicu koja traži komfor bez ikakvog ulaganja! ​Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem, tehnikom i elektronikom i sa natkrivenim parking mestom u blizini koje je pod video nadzorom. ​Stan je dodatno opremljen. Ugrađeni su najkvalitetniji osmokomorni PVC prozori za vrhunsku termo i zvučnu izolaciju. Vrhunske španske Tau Ceramica pločice. Dodatna izolacija na spoljnim zidovima stana. Ugrađen omekšivač vode i premium elektronika. ​Grejanje na GAS. Donja Etaža (Dnevna zona + Spavaća): Prostran dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, jedna spavaća soba (idealno za radnu sobu, goste ili starije), prvi mokri čvor i izlaz na terasu (6 m²). ​Gornja Etaža (Noćna zona): Potpuno odvojeni deo sa dve komforne spavaće sobe i drugim mokrim čvorom (kupatilo). Stan je uknjižen 1/1, te je moguća kupovina putem stambenog kredita. ​Ovakav spoj kvaliteta, nameštaja i funkcionalnosti retko je u ponudi. U cenu je uračunata posredni;ka naknada od 3%. 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

257,500 €

Novi Sad,Centar, jedna od najlepših ulica , starinski šmek grada, dobar trosoban stan,komplet renoviran od poda do pla…

  • Soba: 3.0
  • 3,219 €/m2
  • 80 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

274,200 €

Petrovaradin , Petosoban lux penthouse stan u urbanoj vili odličnog kvaliteta sa malim brojem stanova(4 stana). Stan za…

  • Soba: 5.0
  • 1,959 €/m2
  • 140 m2

Novi Sad Telep

265,280 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan površine 101m2 sa dva parking mesta i dvorištem …

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Sajmište

270,000 €

Prodajemo stan- Sajam- 5 spavaćih soba ID#9918…

  • Soba: 6.0
  • 2,269 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

270,340 €

Luksuzan četvorosoban, novi stan – centar - RETKO U PONUDI!…

  • Soba: 4.0
  • 3,297 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

269,650 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2