Novi Sad - Novo Naselje

Jednosoban stan 34 m² u mirnom delu Novog Naselja,može putem kredita za mlade

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,393 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

81,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003298
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 81,350 €
  • Cena po m2 : 2392.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 5/5

Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade, a lift ide do četvrtog. Prostor je funkcionalan, svetao i prijatan za život, idealan za samca, par ili kao investicija za izdavanje. Zgrada je uredna i održavana, sa dovoljno parking mesta u okruženju. Mirna lokacija, a u blizini su svi važni sadržaji — prodavnice, prevoz, škole i parkovi. Moguća kupovina putem stambenog kredita i kredita za mlade.U cenu je uračunata agencijska provizija. Kontakt 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,000 €

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje…

  • Soba: 2.0
  • 1,059 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

82,400 €

Odlična garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelepu garsonjeru na početku Telepa, u Novom Sadu. Stan je površine 25m2, nalazi …

  • Soba: 0.5
  • 3,296 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

76,200 €

NOVI SAD. ADICE. JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. …

  • Soba: 1.5
  • 2,721 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renoviranou kontakt 06030889…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2