Novi Sad - Detelinara

Odličan stan na mirnoj lokaciji sa parkingom – 51m²

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,827 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003528
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2827.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se odličan, kompletno namešten stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Nova Detelinara. Stan se nalazi na trećem spratu novije, kvalitetno građene i odlično održavane zgrade sa liftom. Uz stan dolazi i obezbeđeno parking mesto, što predstavlja veliku prednost u ovom delu grada. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Prodaje se sa nameštajem, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje. Lokacija je izuzetno praktična – u neposrednoj blizini nalaze se marketi, osnovna škola, vrtić, kao i više linija gradskog prevoza, što omogućava brzu i jednostavnu povezanost sa svim delovima grada. Agencijska provizija iznosi 3% i uračunata je u oglašenu cenu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja: 0693831014

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova detelinara - Dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda 55m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Liman 3

141,750 €

Novi Sad, Liman 3, Odličan stan površine 43m2, na 4.spratu zgrade na Limanu 3, prekoputa Limanskog parka. Uknjižen 1/…

  • Soba: 1.0
  • 3,297 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Satelit

139,050 €

Odličan renoviran dvosoban stan u ponudi na traženoj lokaciji ID#6055…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adice

150,000 €

Na prodaju četvorosoban stan u Adicama, površine 62 m² …

  • Soba: 4.0
  • 2,419 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Železnička stanica

141,300 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 56 m2