Novi Sad - Sajmište

SAJAM, MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEX 111M2.

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 111 m2
PRODAJA

285,830 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001965
  • Površina : 111 m2
  • Cena : 285,830 €
  • Cena po m2 : 2575.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

Prodaja prekrasnog duplex stana od 111 m² sa tri prostrane spavaće sobe. Veliki i svetli dnevni boravak sa modernom kuhinjom i elegantnom trpezarijom savršeno je mesto za porodične trenutke i druženja. U prizemlju se nalazi praktičan WC, dok je kupatilo na spratu, opremljeno savremenim sadržajima. Stan ima tri predivne terase, od kojih je jedna uknjižena, pružajući vam dodatni prostor za opuštanje. Postoji mogućnost kupovine garaže. Ovaj luksuzan stan dolazi sa savremenim ugradnim nameštajem koji ostaje, što ga čini idealnim za udoban i sofisticiran život. Ako vas zanimaju dodatne informacije ili želite razgledanje, slobodno se javite! U oglašenu cenu je uračunata posredničaka naknada od 3%. Kontakt 069/383-1009

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

278,100 €

Prodaje se odličan porodičan stan, sveže renoviran bez trunke ulaganja. Lokacija je fantastična jer Vam je sve na dohvat ruke i sam centar je na 1…

  • Soba: 3.5
  • 3,234 €/m2
  • 86 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

291,860 €

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo …

  • Soba: 4.0
  • 3,172 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Centar

279,900 €

Trosoban stan sa velikom krovnom terasom u strogom centru Novog Sada – pogled na Miletićev trg U strogom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini …

  • Soba: 3.0
  • 4,241 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

280,000 €

Izdavanje nameštenog četvorosobnog stana na Novoj Detelinari ID#11614…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

277,580 €

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo…

  • Soba: 4.0
  • 2,832 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Novo Naselje

283,250 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Uz stan ide i numerisano parking mesto.Prodaje se kompletno opremljen(Svet nekret…

  • Soba: 3.5
  • 3,183 €/m2
  • 89 m2