Novi Sad - Grbavica

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,362 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

168,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003803
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 168,100 €
  • Cena po m2 : 3362.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji, Grbavica. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja. Uz centar grada, u blizini svih fakulteta, okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, krajem 2026.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od 40m2 do 96m2. Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

175,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

168,500 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Kej

159,650 €

Kej kompletno renoviran dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

165,000 €

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog sajma prodaje se trosoban duplex stan od 71m2. Uknjižen 1/1. U donjem delu stana kuhinja sa trpez…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

161,710 €

Dvosoban Grbavica ID#7236…

  • Soba: 2.0
  • 2,995 €/m2
  • 54 m2