Novi Sad - Grbavica

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,821 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

164,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003802
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 164,300 €
  • Cena po m2 : 3820.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji, Grbavica. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja. Uz centar grada, u blizini svih fakulteta, okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, krajem 2026.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od 40m2 do 96m2. Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

155,736 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju prelep četvorosoban stan u ekskluzivnom kompleksu Fruške Vile na Alibegovcu. Stan se nalazi na prvom spratu urbane …

  • Soba: 4.0
  • 2,163 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Liman 3

168,800 €

Novi Sad, Liman odličan 3.0 stan kod limanskog parka. Lep raspored sa velikim dnevnim boravkom i dve spavaće sobe, odv…

  • Soba: 2.5
  • 2,558 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

159,400 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 1.5
  • 3,707 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

Sajam, odlična ponuda ID#9811…

  • Soba: 3.5
  • 1,931 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Sajmište

156,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,844 €/m2
  • 55 m2