Novi Sad - Grbavica

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,382 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

317,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003801
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 317,900 €
  • Cena po m2 : 3381.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji, Grbavica. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja. Uz centar grada, u blizini svih fakulteta, okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, krajem 2026.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od 40m2 do 96m2. Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Podbara

324,100 €

Podbara-Lep Četvorosoban stan 102 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,177 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad- Centar- Četvorosoban salonski stan ID#9561…

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Elegancija i komfor na prestižnoj lokaciji – trosoban stan na Keju…

  • Soba: 3.0
  • 3,635 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad, Centar-Spens Stan u vili, Kompletno renoviran u održavanoj zgradi sa 4 stana. Sigurnosna vrata, alu stolarija, spušteni plafoni, halogena …

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

321,360 €

Novi Sad, Centar. Sjajan, pravi četvorosoban, komforan stan u centru grada, u neposrednoj blizini Matice Srpske, pe?…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 104 m2