Novi Sad - Grbavica

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,506 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

140,255 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003799
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 140,255 €
  • Cena po m2 : 3506.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji, Grbavica. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja. Uz centar grada, u blizini svih fakulteta, okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, krajem 2026.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od 40m2 do 96m2. Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

146,260 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan - poslovni apartman 46 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,180 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Grbavica

135,960 €

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m² - Grbavica…

  • Soba: 2.0
  • 2,719 €/m2
  • 50 m2

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Teras

135,960 €

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Terasom, Centar Vrdnika, 4. sprat-komplet manešten sa Garažom…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 44 m2

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b…

  • Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2