Novi Sad - Grbavica

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,411 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

136,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003798
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 136,450 €
  • Cena po m2 : 3411.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji, Grbavica. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja. Uz centar grada, u blizini svih fakulteta, okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, krajem 2026.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od 40m2 do 96m2. Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

143,720 €

Južni Telep-Dvosoban stan 52 m2 u blizini Bulevara Patrijarha Pavla na Pogodnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,764 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Socijalno

128,750 €

Stan na prodaju u Kraljevom parku – funkcionalan, kompletno opremljen Na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u Kraljevom parku, prodaje se fu…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Centar

142,140 €

Na prodaju – moderan dvoiposoban stan u strogom centru Novog Sada, idealan za život ili investiciju Oglašavamo prodaju izuzetno atraktivnog dvoip…

  • Soba: 3.0
  • 2,538 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

138,000 €

Novi Sad, Cara Dušana - 47m2 - stan u nivoima…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2