Novi Sad - Grbavica

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,508 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

161,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003797
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 161,350 €
  • Cena po m2 : 3507.61 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji, Grbavica. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja. Uz centar grada, u blizini svih fakulteta, okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, krajem 2026.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od 40m2 do 96m2. Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

151,400 €

Prodaja svetlog dvosobnog stana – Nova Detelinara, Novi Sad (49 m²) Na prodaju svetao i prostran dvosoban stan površine 49 m², koji je nedavno…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

167,890 €

61m2 | Dvosoban | Bulevar Jovana Dučića, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,752 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad, Liman 1, Moderan dvoiposo

170,000 €

Novi Sad, Liman 1, Moderan dvoiposoban stan kod fakulteta…

  • Soba: 2.5
  • 2,742 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajlovo

168,960 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 83 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,036 €/m2
  • 83 m2