Novi Sad - Grbavica

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,565 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

164,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003796
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 164,000 €
  • Cena po m2 : 3565.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji, Grbavica. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja. Uz centar grada, u blizini svih fakulteta, okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, krajem 2026.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od 40m2 do 96m2. Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

172,680 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.0
  • 2,432 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja-dvosoban-41m2-bulevar oslobođenja ID#11692…

  • Soba: 2.0
  • 3,902 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Podbara

155,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuh…

  • Soba: 2.5
  • 2,246 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Renoviran dvosoban stan sa dve terase – Nova Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 3,195 €/m2
  • 49 m2