Novi Sad - Grbavica

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,411 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

153,480 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003795
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 153,480 €
  • Cena po m2 : 3410.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji, Grbavica. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja. Uz centar grada, u blizini svih fakulteta, okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, krajem 2026.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od 40m2 do 96m2. Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN.U dvorištu zgrade slobodna parking mesta. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

159,000 €

Moderan trosoban stan na Telepu…

  • Soba: 3.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

147,670 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2