Novi Sad - Adice

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan 88 m2 sa pogledom na Frušku Goru

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,261 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

199,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002119
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 199,000 €
  • Cena po m2 : 2261.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Na prodaju četvorosoban stan od 88 m2 u urbanoj vili na Adicama. Mirna lokacija, izdvojena od gradske buke i gužve. Stan se nalazi na II spratu, četvorostrano je orijentisan, osunčan i komforan... Koncipiran je tako da je moguće napraviti dva ista stana od jednog. Sadrži sledeće prostorije: dve dnevne sobe, jedna je sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dva kupatila (prirodna ventilacija), dve terase i veliki hodnik. U cenu stana su uračunata i dva parking mesta! U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

200,850 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 3,043 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Novo Naselje

189,360 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po …

  • Soba: 3.5
  • 2,459 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

196,730 €

Odličan, uknjižen, troiposoban duplex na Novoj Detelinari ID#9806…

  • Soba: 3.5
  • 2,429 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Prodaje se lep cetvorosoban stan u

191,269 €

Prodaje se lep cetvorosoban stan u manjoj zgradi, urbanoj vili, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i ši…

  • Soba: 4.0
  • 2,013 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2