Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin -Dvoiposoban stan sa povratom PDV, USELJIV, dupleks 78 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,170 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

169,280 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002166
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 169,280 €
  • Cena po m2 : 2170.26 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/4

Petrovaradin - Dvoiposoban stan u izgradnji. Mirna i lepa lokacija pogodna za porodično stanovanje. Samo 5 minuta lagane vožnje do Novog Sada. U neposrednoj blizini se nalaze: vrtić. osnovna škola, marketi, apoteka, autobusko stajalište... Stan se nalazi na IV spratu zgrade sa liftom. Čine ga prostorije sledećeg rasporeda: prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa i hodnik. Dvorišno orijentisan. Grejanje na toplotne pumpe . Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća po utrošku u toku grejne sezone. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada od 3% Kontakt: 0693831006

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

167,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan od 50 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Grbavici. Stan se nalazi u prizemlju i ide…

  • Soba: 2.5
  • 3,340 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Prodajemo prostran dvosoban stan u odličnoj zgradi stare gradnje na Novom Naselju. U jednom od najlepših delova grada, sa velikim dvorištima izm…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Veternk

169,950 €

NOVI SAD. VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN. PARKING MESTO UZ STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Kej

159,650 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan površine 42m², smešten u jednoj od atraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Kej. Nekretnina je pažljiv…

  • Soba: 1.5
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

171,500 €

Moderan stan u savremenom kompleksu Park Novi – idealan spoj komfora i funkcionalnosti…

  • Soba: 1.5
  • 3,811 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

172,018 €

Savršen porodičan stan – Telep …

  • Soba: 3.0
  • 2,867 €/m2
  • 60 m2