Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - Useljiv, Trosoban stan - dupleks 84 m2 sa povratom PDV

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,151 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

180,660 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001928
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 180,660 €
  • Cena po m2 : 2150.71 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/4

Petrovaradin -Trosoban stan u izgradnji. Mirna i lepa lokacija pogodna za porodično stanovanje. Samo 5 minuta lagane vožnje do Novog Sada. Blizina vrtića, osnovne škole, marketa, apoteke, autobuskog stajališta... Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Čine ga prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa i hodnik. Ulično orijentisan. Grejanje na toplotne pumpe . Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća po utrošku u toku grejne sezone. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

172,000 €

Novi Sad, Novo Naselje u prelepom okruzenju sa svim sadrzajima za komforan porodičan zivot prodaje se odličan trosoban…

  • Soba: 3.0
  • 2,263 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,250 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,171 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Salajka

182,000 €

*Novi Sad - Salajka*…

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

170,850 €

Prodaja stana-Nova Detelinara, 67m2, Namešten! Uknjižen! ID#11132…

  • Soba: 3.0
  • 2,550 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Futog

178,450 €

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 99 m2