Novi Sad - Podbara

Namešten četvorosoban stan u blizini keja

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,726 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

259,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003531
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 259,000 €
  • Cena po m2 : 2726.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/5

Prodaje se odličan, komforan, kompletno namešten četvorosoban stan, ukupne kvadrature 95m2, na veoma atraktivnoj lokaciji. Neposredna blizina strogog centra, keja, škola, vrtića, marketa, gradskog prevoza. Nalazi se na II spratu stambene zgrade od mogućih V spratova. Stan je dvostrano orijentisan. Na spratu se nalaze samo 3 stana. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda: 2 predsoblja, degažman, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa ležecim kadama, prostorija za garderobu, 2 terase i ostava u okviru terase do ulice. Stan ima i pripadajuću ostavu u prizemlju zgrade. Zgrada je iz 1998. godine, zidana vrlo kvalitetno, debljina zida 48 cm, pvc stolarija, pregradna stolarija čisto drvo, parketi od jasena. Po želji stan moze biti i petosoban. Takođe, postoji mogucnost da se isti pretvori u 2 manja. Stan ima orijentaciju sever-jug. Spavaći, odnosno mirniji deo gleda na dvorište, a dnevni boravak i kuhinja sa trpezarijom gledaju na ulicu. Zgrada ima video nadzor dvorišta i mesta za parkiranje u dvorištu. Stan je useljiv. Vlasnička dokumentacija je uredna. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

257,500 €

Ako maštate o jutarnjoj kafi uz pogled na reku, šetnjama kejom i bezbrižnom odrastanju dece uz uređena dvorišta i igrališta – ovaj stan je upr…

  • Soba: 3.0
  • 3,627 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

261,830 €

Luksuzan trosoban stan u okviru sambenog komleksa, na Novoj Detelinari. Top lokacija, koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Kompleks je…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

260,170 €

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,710 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Telep

262,650 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji, parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 4.0
  • 2,501 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

255,650 €

Centar-Odličan Trosoban stan 73 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,502 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2