Novi Sad - Liman 3

ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,984 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

232,780 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003787
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 232,780 €
  • Cena po m2 : 2984.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 3 – prodaje se komforan trosoban stan površine 78m², idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka dve odvojene spavaće sobe kuhinje sa trpezarijom kupatila terase Nekretnina odiše svetlošću i komforom, sa odlično iskorišćenim prostorom i mogućnošću dodatnih prepravki prema želji kupca. Prednosti lokacije: Miran i zelen kraj U blizini osnovne škole, vrtića, marketa i svih neophodnih sadržaja Blizina keja i Dunava Odlična povezanost sa ostatkom grada Stan je pogodan kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija zbog izuzetno tražene lokacije. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

239,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Petrovaradin, Trandžament. POGLED

227,000 €

Petrovaradin, Trandžament. POGLED NA DUNAV I NOVI SAD - PORODIČAN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I PARKING MESTOM! Stan je površine 78m2, u osnovi troip…

  • Soba: 3.5
  • 2,910 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

225,000 €

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

236,900 €

Novi Sad-Petrovaradin.Prodaje se izuzetno funkcionalan 4.0 stan u zgradi odličnog kvaliteta useljenoj pre par godina. S…

  • Soba: 3.5
  • 2,854 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2