Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 85m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,718 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

231,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003347
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 231,050 €
  • Cena po m2 : 2718.24 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se komforan troiposoban stan površine 85 m² u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice. Stan se nalazi u manjoj, kvalitetno građenoj zgradi, dobroj termo i zvučnoj izolaciji. Stan se sastoji iz dve etaže. Prva etaža: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak spojen sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena soba, kupatilo i terasa. Druga etaža: dve odvojene sobe, kupatilo i velika terasa. Obzirom na stepen izgrađenosti objekta postoji mogućnost izmene rasporeda prostorija u skladu sa željama kupca. Raspored maksimalno funkcionalan, bez izgubljenog prostora. Materijali: kvalitetan parket, moderna keramika, PVC stolarija sa odličnom izolacijom, kvalitetne sanitarije. Grejanje: savremeno podno grejanje koje obezbeđuje ravnomernu temperaturu i izuzetnu energetsku efikasnost. Mirno, zeleno okruženje – idealno za porodice, ljubitelje prirode i sve koji žele mir uz blizinu grada. Posrednička naknada od 3% je u računata u cenu. Za više informacija pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

221,450 €

LUX ČETVOROSOBAN STAN SA OSTAVOM I GARAŽOM – TELEP, NOVI SAD…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,000 €

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin ID#10102…

  • Soba: 3.5
  • 2,018 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Podbara

239,630 €

Podbara-Direktna Prodaja-Veliki Trosoban stan 89 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Liman 4

236,900 €

* Novi Sad - Liman 4 *…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

225,000 €

Na prodaju – Komforan trosoban stan, 95 m² kod Sajma …

  • Soba: 3.5
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

221,450 €

Grbavica, 70m2, odličan dvoiposoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 3,164 €/m2
  • 70 m2