Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 95m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,710 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

257,430 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003343
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 257,430 €
  • Cena po m2 : 2709.79 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se komforan četvorosoban stan površine 95 m² u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice. Stan se nalazi u manjoj, kvalitetno građenoj zgradi, dobroj termo i zvučnoj izolaciji. Stan se sastoji iz dve etaže. Prva etaža: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak spojen sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena soba, kupatilo i terasa. Druga etaža: dve odvojene sobe, kupatilo i velika terasa. Obzirom na stepen izgrađenosti objekta postoji mogućnost izmene rasporeda prostorija u skladu sa željama kupca. Raspored maksimalno funkcionalan, bez izgubljenog prostora. Materijali: kvalitetan parket, moderna keramika, PVC stolarija sa odličnom izolacijom, kvalitetne sanitarije. Grejanje: savremeno podno grejanje koje obezbeđuje ravnomernu temperaturu i izuzetnu energetsku efikasnost. Mirno, zeleno okruženje – idealno za porodice, ljubitelje prirode i sve koji žele mir uz blizinu grada. Posrednička naknada od 3% je u računata u cenu. Za više informacija pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

259,500 €

Na prodaju je trosoban stan od 72 m², smešten u jednom od najreprezentativnijih stambenih kompleksa u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Ovaj ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

FENOMENALAN TROSOBAN STAN NA LIMANU- izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

260,170 €

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,710 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Liman 1

265,534 €

Trosoban stan na Limanu 1 – 77m², visoko prizemlje, odlična lokacija! Na prodaju trosoban stan površine 77m², uknjižen, visoko prizemlje, grad…

  • Soba: 2.5
  • 3,404 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

Podbara-direktna prodaja-Veliki Trosoban stan 94 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,000 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,711 €/m2
  • 97 m2