Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 50m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,830 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

141,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003344
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 141,500 €
  • Cena po m2 : 2830.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se dvoiposoban stan površine 50 m² u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice. Stan se nalazi u manjoj, kvalitetno građenoj zgradi, dobroj termo i zvučnoj izolaciji. Struktura stana: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak spojen sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene sobe, kupatilo i terasa. Raspored maksimalno funkcionalan, bez izgubljenog prostora. Materijali: kvalitetan parket, moderna keramika, PVC stolarija sa odličnom izolacijom, kvalitetne sanitarije. Grejanje: savremeno podno grejanje koje obezbeđuje ravnomernu temperaturu i izuzetnu energetsku efikasnost. Mirno, zeleno okruženje – idealno za porodice, ljubitelje prirode i sve koji žele mir uz blizinu grada. Posrednička naknada od 3% je u računata u cenu. Za više informacija pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,612 €

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.…

  • Soba: 3.0
  • 2,456 €/m2
  • 54 m2

Sremski Karlovci Centar

136,990 €

Na prodaju prostran dupleks stan površine 130 m² u Sremskim Karlovcima. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan. Sa jedne stra…

  • Soba: 3.0
  • 1,054 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Adice

145,000 €

Prodaja četvorosobnog stana - NOVI SAD - ADICE ID#11543…

  • Soba: 4.0
  • 2,101 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Na prodaju dvosoban stan 51 m² + terasa 4 m² (neuknjižena), Stara Detelinara. Nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta (stara gradnja). Stan je r…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2