Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 56m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,826 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

158,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003345
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 158,250 €
  • Cena po m2 : 2825.89 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se dvoiposoban stan površine 56 m² u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice. Stan se nalazi u manjoj, kvalitetno građenoj zgradi, dobroj termo i zvučnoj izolaciji. Struktura stana: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak spojen sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene sobe, kupatilo i terasa. Raspored maksimalno funkcionalan, bez izgubljenog prostora. Materijali: kvalitetan parket, moderna keramika, PVC stolarija sa odličnom izolacijom, kvalitetne sanitarije. Grejanje: savremeno podno grejanje koje obezbeđuje ravnomernu temperaturu i izuzetnu energetsku efikasnost. Mirno, zeleno okruženje – idealno za porodice, ljubitelje prirode i sve koji žele mir uz blizinu grada. Posrednička naknada od 3% je u računata u cenu. Za više informacija pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

156,750 €

Veternik-Useljiv Trosoban stan 95 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,650 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

156,100 €

Severni Telep-Konforan Trosoban stan 59 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,646 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,802 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

158,250 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,826 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

RB:12313131…

  • Soba: 5.0
  • 1,577 €/m2
  • 98 m2

Irig Vrdnik

163,770 €

Vrdnik, 93m2, trosoban stan i parking ! …

  • Soba: 3.0
  • 1,761 €/m2
  • 93 m2