Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 81m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,709 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

219,440 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003346
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 219,440 €
  • Cena po m2 : 2709.14 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se komforan troiposoban stan površine 81 m² u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice. Stan se nalazi u manjoj, kvalitetno građenoj zgradi, dobroj termo i zvučnoj izolaciji. Stan se sastoji iz dve etaže. Prva etaža: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak spojen sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena soba, kupatilo i terasa. Druga etaža: dve odvojene sobe, kupatilo i velika terasa. Obzirom na stepen izgrađenosti objekta postoji mogućnost izmene rasporeda prostorija u skladu sa željama kupca. Raspored maksimalno funkcionalan, bez izgubljenog prostora. Materijali: kvalitetan parket, moderna keramika, PVC stolarija sa odličnom izolacijom, kvalitetne sanitarije. Grejanje: savremeno podno grejanje koje obezbeđuje ravnomernu temperaturu i izuzetnu energetsku efikasnost. Mirno, zeleno okruženje – idealno za porodice, ljubitelje prirode i sve koji žele mir uz blizinu grada. Posrednička naknada od 3% je u računata u cenu. Za više informacija pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja četvorosobnog stana, LIMAN 2– 71 m² sa pogledom na Frušku goru…

  • Soba: 4.0
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

216,300 €

Samo kod nas, prodaja luksuzno opremljenog stana, Bulevar Evrope. Uknjižen ID#4734…

  • Soba: 2.5
  • 3,666 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

211,150 €

Salonski trosoban stan na prestižnoj lokaciji u centru Novog Sada…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

218,500 €

ODLIČAN TROSOBAN-RUMENAČKA 95m2 ID#11073…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Detelinara

224,300 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,854 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2