Novi Sad - Detelinara

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

132,666 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003804
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 132,666 €
  • Cena po m2 : 2884.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj gradskoj lokaciji u blizini Sajma. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja, a okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, jun 2027.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od komfornih dvosobnih do manjih dvoiposobnih u površini od 45m2 do 55m2. U ponudi su i trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi od 60m2 do 93m2 Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, t

138,000 €

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

131,500 €

Na Novoj Detelinari, u mirnom delu nadomak Hadžiruvimove ulice, prodaje se udoban jednoiposoban stan površine 41m² sa terasom, smešten u zgradi sa…

  • Soba: 2.0
  • 3,207 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Avijacija

137,000 €

Novi Sad - Avijacija Na prodaju dvosoban stan od 56m2, na mirnoj i prijatnoj za život lokaciji. Stan je bez većih ulaganja. Šifra - 1032223 Kontakt…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

136,000 €

Postoje stanovi koji nude kvadrate – i postoje oni koji nude lakoću svakodnevice. Upravo takav prostor nalazi se na Severnom Telepu, u neposrednoj …

  • Soba: 1.5
  • 2,894 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Rotkvarija

129,800 €

TOP LOKACIJA – RENOVIRAN STAN BEZ ULAGANJA, ZATVORENA TERASA, PARKING!…

  • Soba: 2.0
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

141,110 €

DVOSOBAN stan NOVA DETELINARA ID#10392…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2