Novi Sad - Detelinara

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,050 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

137,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003806
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 137,250 €
  • Cena po m2 : 3050.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj gradskoj lokaciji u blizini Sajma. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja, a okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, jun 2027.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od komfornih dvosobnih do manjih dvoiposobnih u površini od 45m2 do 55m2. U ponudi su i trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi od 60m2 do 93m2 Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

128,750 €

Stan na prodaju u Kraljevom parku – funkcionalan, kompletno opremljen Na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u Kraljevom parku, prodaje se fu…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2

Sremski Karlovci Centar

140,960 €

USELJIVO ODMAH! Luksuzna zgrada u Novim Banovcima. Četvorosoban stan od 95m2. …

  • Soba: 4.0
  • 1,484 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Železnička stanica

128,750 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

140,255 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 1.5
  • 3,506 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

133,400 €

Predstavljamo vam prelepi dupleks stan od 54 kvadratna metra, idealan za porodice, parove, studente ili samce. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2