Novi Sad - Detelinara

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,050 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

137,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003808
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 137,250 €
  • Cena po m2 : 3050.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj gradskoj lokaciji u blizini Sajma. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja, a okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, jun 2027.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od komfornih dvosobnih do manjih dvoiposobnih u površini od 45m2 do 55m2. U ponudi su i trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi od 60m2 do 93m2 Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

130,000 €

Prodaja stana-Trosoban, Centar-Stan na dan! ID#11184…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

135,200 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,939 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

133,900 €

Novi sad, Podbara, lep dvosoban stan u Almaškom kraju…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

136,000 €

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici-izuzetna lokacija …

  • Soba: 2.0
  • 3,091 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2