Novi Sad - Detelinara

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,004 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

138,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003809
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 138,200 €
  • Cena po m2 : 3004.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj gradskoj lokaciji u blizini Sajma. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja, a okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, jun 2027.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od komfornih dvosobnih do manjih dvoiposobnih u površini od 45m2 do 55m2. U ponudi su i trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi od 60m2 do 93m2 Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Adice

139,050 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,738 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

136,500 €

• Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

130,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,604 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

141,650 €

NOVI SAD. CENTAR. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,632 €/m2
  • 39 m2