Novi Sad - Detelinara

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,050 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

137,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003810
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 137,250 €
  • Cena po m2 : 3050.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj gradskoj lokaciji u blizini Sajma. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja, a okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, jun 2027.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od komfornih dvosobnih do manjih dvoiposobnih u površini od 45m2 do 55m2. U ponudi su i trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi od 60m2 do 93m2 Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Banatić

143,000 €

ODLIČAN DVOSOBAN 55m2 -BANATIĆ ID#11572…

  • Soba: 2.0
  • 2,600 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Veternk

140,300 €

Veternik odličan četvorosoban uskoro useljiv stan …

  • Soba: 4.0
  • 1,594 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

140,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na Telepu u neposrednoj blizini OŠ Jožef Atila. U pitanju je urbana vila kvalitetne gradnje, koja se izdva…

  • Soba: 2.5
  • 2,606 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

141,100 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,441 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

137,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,653 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Socijalno

129,800 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.JEDNOIPOSOBAN STAN,MOGUĆNOST PARKIRANJA U DVORIŠTU ZGRADE.NAMEŠTEN SVE PO MERI,  RENOVIRAN, O…

  • Soba: 1.5
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2