Novi Sad - Detelinara

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,797 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

176,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003811
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 176,200 €
  • Cena po m2 : 2796.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj gradskoj lokaciji u blizini Sajma. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja, a okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, jun 2027.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od komfornih dvosobnih do manjih dvoiposobnih u površini od 45m2 do 55m2. U ponudi su i trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi od 60m2 do 93m2 Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Trosoban stan na top lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajlovo

177,400 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 87 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prodaje se trosoban duplex stan na Grbavici. Dvorišno je orjentisan i nalazi se na petom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. U donjoj etaži …

  • Soba: 3.0
  • 2,289 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Centar

173,000 €

Prodaje se stan u centru grada za renoviranje – kod Banovine…

  • Soba: 4.0
  • 2,338 €/m2
  • 74 m2

Sremska Kamenica Institut

166,700 €

Tatarsko Brdo-Novogradnja uknjižen stan 83 m2-Povoljno…

  • Soba: 3.0
  • 2,008 €/m2
  • 83 m2