Novi Sad - Detelinara

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a!

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,825 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

155,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003814
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 155,350 €
  • Cena po m2 : 2824.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/3

Visoko kvalitetna gradnja, na odličnoj i veoma traženoj gradskoj lokaciji u blizini Sajma. Zgrada je smeštena u mirnom i manje frekventnom delu ovog urbanog kraja, a okružena glavnim saobraćajnicama, sa kompletnim komercijalnim sadržajem. Završetak gradnje u predviđenom roku, jun 2027.godine. U ponudi si stanovi različitih struktura, spratnosti i položaja, od komfornih dvosobnih do manjih dvoiposobnih u površini od 45m2 do 55m2. U ponudi su i trosobni, troiposobni i četvorosobni stanovi od 60m2 do 93m2 Grejanje je na gas sa kalorimetrom. Uz stan se može kupiti jedno ili više garažnih mesta. U oglašenu cenu je uključen pdv i agencijska nadoknada. Za dodatne informacije pozvati na broj 0621701819

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

156,350 €

Evropski bulevar-*Naša Preporuka*-Fantastičan Trosoban Dupleks 74 m2-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,113 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Dvoiposoban stan 59 m² sa terasom – Novo naselje, mirna i porodična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

155,700 €

Na prodaju četvorosban stan u novom urbanom naselju,Alibegovac 72m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,163 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

164,800 €

Novi Sad- Grbavica, prodaje se komforan dvosoban stan od 58m2, uknjižen, useljiv. U ceni stana je i garaža od 12m2 u dvorištu !!! Stan se sastoji …

  • Soba: 2.0
  • 2,841 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

163,770 €

Bulevar-Uknjižen Lep Dvosoban stan 53 m2 na četvrtom spratu preko puta Futoške Pijace-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

155,740 €

Četvorosoban porodični stan na Alibegovcu …

  • Soba: 4.0
  • 2,163 €/m2
  • 72 m2