Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara - Svetao, dobro organizovan trosoban stan sa parking mestom!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,881 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003785
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 2880.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

Novi Sad, Nova Detelinara - Svetao, dobro organizovan trosoban stan. Nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. A čine ga prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i dve terase (od kojih je jedna zatvorena, a druga klasična sa hladnom ostavom). Na jednu terasu se izlazi iz dnevnog boravka, a na drugu iz spavaće sobe. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim delom nameštaja (plakari) i klima uređaj. Parking mesta u dvorištu zgrade uračunato je u cenu stana. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Uknjižen. Useljiv. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,500 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

ODLIČAN 3.0 STAN- SALAJKA 71m2, 180250e ID#6216…

  • Soba: 2.5
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

175,100 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 68 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

160,600 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 64 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,509 €/m2
  • 64 m2