Novi Sad - Telep

Telep, urbana vila-87m2+30m2 terasa, parking, troiposoban !

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,960 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003767
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 2959.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Troiposoban stan u novoj urbanoj vili sa parking mestom. Odlična lokacija za porodičan život, mirna ulica na Telepu u blizini patrijarha Pavla. Prodaje se opremljen nameštajem i tehnikom koja je u garanciji. 3 spavaće sobe, velika dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, ogromna terasa koja nije u kvadraturi. Wc i kupatilo posebno, ostava. Ima svoje parking mesto ali se koriste 2. Grejanje na gas, odlična zgrada , svaka preporuka. Nekretnina uknjižena, može se kupiti putem stambenog kredita, može biti brzo useljiva. U cenu je uračunat nameštaj sa tehnikom, parking, posrednička naknada od 3 %. 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,400 €

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo …

  • Soba: 4.0
  • 2,832 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

PROSTRAN TROSOBAN STAN NA LIMANU I – ODLIČNA LOKACIJA I FUNKCIONALAN RASPORED…

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

251,550 €

Novi Sad,Centar,četvorosoban dupleks stan,tri terase,predivan pogled,u dvorištu zgrade parking mesta za stanare.Stan b…

  • Soba: 4.0
  • 1,700 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Socijalno

247,890 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 3,998 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 1

265,534 €

Trosoban stan na Limanu 1 – 77m², visoko prizemlje, odlična lokacija! Na prodaju trosoban stan površine 77m², uknjižen, visoko prizemlje, grad…

  • Soba: 2.5
  • 3,404 €/m2
  • 78 m2