Novi Sad - Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, 54m2. Odličan dvosoban stan.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,670 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003610
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2670.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

Komforan dvosoban stan na Bulevaru Evrope sa velikom terasom i prelepim pogledom. Nekretnina ne zahteva ulaganja, uknjižena i bez tereta. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Grejanje na gas, mali troškovi. U ceni je kuhinja a ostali nameštaj može biti predmet dogovora. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Pozovite Daniela na 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

140,000 €

55m2 | 2.5-soban | Janka Čmelika, Nova Detelinara, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,545 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

146,255 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,401 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

151,900 €

Prodaja dvosobnog stana na Grbavici – kvalitetna gradnja, odličan pogled, bez ulaganja Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi n…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Liman 3

143,170 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Liman III, Balzakova, 52.00m2 ID#10755…

  • Soba: 2.0
  • 2,753 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

140,250 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,506 €/m2
  • 40 m2