Novi Sad - Vidovdansko naselje

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,803 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

127,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003818
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 127,980 €
  • Cena po m2 : 1802.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/2

Odličan porodičan stan na veoma mirnom i lepom mestu. Čine ga prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa kuhinjom i terasom sa odličnim pogledom na zelenilo, hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i odvojen toalet. Grejanje u stanu je podno i plaća se samo u toku grejne sezone. Parking mesto u ceni i ne naplaćuje se dodatno. Povrat PDVa za kupce prve nekretnine. Nalazi se na visokom prutemlju male urbane vile u sklopu naselje planskog tipa sa velikim brojem parkinga za svaki stan. Ušuškan od gradske buke i gužve. Planiran završetak radova maj 2027. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

124,600 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,115 €/m2
  • 40 m2

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Saj

128,750 €

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Sajlovo…

  • Soba: 3.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Nov, troiposoban stan sa parkingom – miran kraj, Adice…

  • Soba: 3.5
  • 2,377 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

124,630 €

Adice-Uknjižen Dvosoban stan 42 m2 na Prvom Spratu sa Terasom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

126,590 €

Petrovaradin, Trosoban stan 60m2 - Prodaje se trosoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 2,110 €/m2
  • 60 m2