Novi Sad - Vidovdansko naselje

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,957 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

138,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003819
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 138,950 €
  • Cena po m2 : 1957.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Odličan porodičan stan na veoma mirnom i lepom mestu. Čine ga prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa kuhinjom i terasom sa odličnim pogledom na zelenilo, hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i odvojen toalet. Grejanje u stanu je podno i plaća se samo u toku grejne sezone. Parking mesto u ceni i ne naplaćuje se dodatno. Povrat PDVa za kupce prve nekretnine. Nalazi se na I spratu male urbane vile u sklopu naselje planskog tipa sa velikim brojem parkinga za svaki stan. Ušuškan od gradske buke i gužve. Planiran završetak radova maj 2027. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

133,076 €

Prodaje se trosoban stan na Klisi sa mogućnošcu kupovine na kredit…

  • Soba: 3.0
  • 1,751 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Grbavica

148,700 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,458 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj loka…

  • Soba: 4.5
  • 1,717 €/m2
  • 78 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

137,020 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,740 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,300 €

Novi Sad, Novo Naselje na najlepšoj lokaciji kod Crkve u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle prodaje se odličan komfor…

  • Soba: 2.0
  • 2,398 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2