Novi Sad - Vidovdansko naselje

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

131,630 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003820
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 131,630 €
  • Cena po m2 : 1853.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Odličan porodičan stan na veoma mirnom i lepom mestu. Čine ga prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa kuhinjom i terasom sa odličnim pogledom na zelenilo, hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i odvojen toalet. Grejanje u stanu je podno i plaća se samo u toku grejne sezone. Parking mesto u ceni i ne naplaćuje se dodatno. Povrat PDVa za kupce prve nekretnine. Nalazi se na II spratu male urbane vile u sklopu naselje planskog tipa sa velikim brojem parkinga za svaki stan. Ušuškan od gradske buke i gužve. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Planiran završetak radova maj 2027. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

125,150 €

52m2, dvoiposoban. Namešten. …

  • Soba: 2.5
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Na prodaju 2.0 soban stan,45m2, na Bulevaru Patrijarha Pavla…

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Cara Dušana

122,600 €

NOVI SAD.CARA DUŠANA.DVOSOBAN STAN.MOGUCNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,777 €/m2
  • 69 m2