Novi Sad - Detelinara

Na prodaju – Komforan trosoban stan, 95 m² kod Sajma

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,368 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

225,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003365
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 225,000 €
  • Cena po m2 : 2368.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/7

Prodaje se izuzetno prostran i funkcionalan stan površine 95 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara. U neposrednoj blizini nalaze se gradski prevoz, pijaca, marketi, škole, vrtići i svi potrebni sadržaji, što ovu nekretninu čini idealnom za porodičan život, ali i odličnom investicijom. Struktura: trosoban stan (mogućnost pregradnje u četvorosoban). Raspored: prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve velike spavaće sobe, kupatilo, wc, hodnik, terasa. Posrednička naknada od 3% je uključena u cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

218,000 €

Novi Sad, Centar, Kompletno renoviran, sređen trosoban stan u strogom Centru Novog Sada. Stan ima komforan dnevni borav…

  • Soba: 3.0
  • 3,028 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Adice

217,400 €

NOVI SAD. ADICE. ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,070 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

221,450 €

Novi Sad, Centar - Dvosoban, kompletno namešten stan - strogi centar …

  • Soba: 1.5
  • 3,257 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Socijalno

216,000 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Grbavica

221,450 €

Grbavica, 70m2, odličan dvoiposoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 3,164 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 4.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2