Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar - Odličan, kompletno renoviran trosoban stan od 85m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,484 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

296,125 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002448
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 296,125 €
  • Cena po m2 : 3483.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

Novi Sad, Centar - Odličan, kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu. Sve na dohvat ruke - pešačka zona, glavna pošta, Spens, TC Promenada, Bulevar oslobođenja, vrtić, fakulteti... Nalazi se na II spratu. Pri renoviranju vodilo se računa o svim detaljima i potrebama kako porodičnog života, tako i da zadovolji svačiji ukus. Prodaje se sa nameštajem sa fotografija koji je u potpunosti nov. Stan čine prostorije sledećeg rasporeda: prostran i svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom (22 m2), dve spavaće sobe (obe sa ugradnjim plakarima/garderoberima - površina 17 m2 i 12 m2), kupatilo sa podnim grejanjem, vešeraj, i tri prelepe terase (jedna zatvorena - predviđena kao mesto za odmaranje, čitanje ili rad, druge dve okružene zelenilom koje je specifično za pvu ulicu). Stan je kompletno renoviran - promenjene kompletne elektro instalacije Schneider instalacijama, kao i vodovodne instalacije, stolarija zamenjena novom, veliki prostrani koji su klizni sa aluminijumskim profilom daju poseban pečat, keramika, sanitarije, nov bojler, kompletni novi ugradni plakari rađeni po meri... Dodatnu dozu prozračnosti daju plafoni visoki preko 2.9 m. U svakoj prostoriji nalazi se inverter klima. Dok je kuhinja opremljena ugradnom tehnikom Bosch. Useljiv. Može se kupiti namešten po ceni od dodatnih 4500 €. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1007

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

288,400 €

NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, TROSOBAN 101M2 sa nameštajem …

  • Soba: 3.5
  • 2,855 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

295,610 €

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503…

  • Soba: 4.0
  • 2,365 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Socijalno

298,400 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,430 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Grbavica

290,000 €

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici ID#10238…

  • Soba: 4.0
  • 2,522 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Centar

291,490 €

PRODAJA SALONSKOG STANA U CENTRU GRADA 118m2 - RETKOST NA TRŽIŠTU! ID#6402…

  • Soba: 4.0
  • 2,470 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Grbavica

300,000 €

Prodaje se stan na Grbavici, 115m2, 300.000e…

  • Soba: 4.0
  • 2,609 €/m2
  • 115 m2