Novi Sad - Bulevar Evrope

Funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,813 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

112,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003834
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 112,500 €
  • Cena po m2 : 2812.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u savremenom stambenom objektu koji se gradi po visokim standardima kvaliteta i energetske efikasnosti. Grejanje je podno na gas. Uz svaki stan se ugrađuje klima uređaj. Funkcionalan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za svakodnevni život. Stan je idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje, zbog odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, škole, vrtići, autobuske linije, kao i svi sadržaji potrebni za udoban život. Postoji mogućnost doplate za parking mesto u dvorištu zgrade. Planirani rok završetka radova je septembar 2026. godine. Za više informacija kontaktirajte nas na 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

109,200 €

2.5-soban, u lepom delu Adica …

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

104,350 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,162 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

104,900 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,690 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

103,000 €

Petrovaradin-Namešten Trosoban stan 58 m2 u suterenu na Odličnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,776 €/m2
  • 58 m2