Novi Sad - Bulevar Evrope

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,814 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

135,080 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003845
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 135,080 €
  • Cena po m2 : 2814.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u savremenom stambenom objektu koji se gradi po visokim standardima kvaliteta i energetske efikasnosti. Grejanje je podno na gas. Uz svaki stan se ugrađuje klima uređaj. Funkcionalan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za svakodnevni život. Stan je idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje, zbog odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, škole, vrtići, autobuske linije, kao i svi sadržaji potrebni za udoban život. Postoji mogućnost doplate za parking mesto u dvorištu zgrade. Planirani rok završetka radova je septembar 2026. godine. Za više informacija kontaktirajte nas na 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

135,200 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,939 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Telep-Odličan Trosoban stan 57 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 57 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

139,410 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

141,830 €

Novi Sad, Sajam - Kompletno i kvalitetno nameštena komforna garsonjera - povrat PDV-a …

  • Soba: 1.0
  • 4,171 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Prodaje se trosoban stan na Telepu. Ulaz je iz dvorišta zgrade tako da nema saobraćajne buke. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhi…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

126,885 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 2.0
  • 2,951 €/m2
  • 43 m2